O mnie

Moje zdjęcie
Warszawa, Mazowsze, Poland
Po prostu jestem.

niedziela, 30 września 2012

GTWB LIX Pamiątki PRL - Za co Mieszko może być wdzięczny Ludwikowi?

To jest bardzo nietypowy wpis. W temacie "Pamiątki PRL" opublikowałem już dwie notki - "Na jezdniach" i "Na torach". Jaka mogłaby być trzecia? Na chodnikach, Na wodzie, W budynkach, W powietrzu, Pod ziemią? Nic z tego.
Trzecia notka jest pytaniem - za co Mieszko może być wdzięczny Ludwikowi? Na odpowiedzi czekam do środy 2012.10.03 godz. 23:59. Po tym terminie pojawi się moja odpowiedź.

Niestety, muszę wystawić na próbę cierpliwość oczekujących na kontynuację tego wpisu.
Z przyczyn technicznych (pad "twardziela") utraciłem opracowaną część fotograficzną oraz tekstową. Na szczęście zachowały się na innych nośnikach oryginalne zdjęcia (do publikacji zmniejszam rozmiar, podpisuję, dodaję obramowania), niestety utraciłem część tekstową. W tej notce jest ona dosyć rozbudowana. Z mozołem odtwarzam utraconą zawartość wpisu. Nie podaję terminu aktualizacji. Mam nadzieję, że najpóźniej w nocy z soboty na niedzielę ukaże się odpowiedź na pytanie zadane w tytule. Przepraszam za opóźnienie.

Dodano - 2012.10.18
Przepraszam za niedotrzymanie kolejnego terminu dokończenia tej notki. Wiem, że wygląda to trochę niepoważnie, jednak brak czasu i trudności z odtworzeniem utraconego tekstu robią swoje. Łatwiej mi było pisać "na świeżo" niż teraz. Po głowie plączą mi się fragmenty starego tekstu, który nie zawsze pasuje do tworzonego obecnie. Obiecuję, że nie opublikuję tematu na ten miesiąc dopóki nie dokończę tego wpisu.
Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość.

Dodano - 2012.10.31
Niestety, nadal ta notka musi czekać na dokończenie. Sam sobie zadałem pracę, której przez tyle czasu nie mogę skończyć. Ponadto złamałem daną obietnicę. Opublikowałem notkę GTWb na miesiąc październik. Nie usunę dotychczasowej treści. Będzie to dowód, że nie zawsze dotrzymuję obietnic. Tak bywa.
Napiszę tak - kiedyś ten wpis skończę.